Konkursy


Konkursy szkolne

wakacje2

 Nasze osiągnięcia w roku 2016/2017


 


 

31 maja 2017 r. dwoje uczniów: Julia Wołkowicz z kl. Va i Bernard Szponar z kl. VIb, pod opieką p. Agnieszki Muszelik, reprezentowało naszą szkołę na IV Powiatowym Konkursie Poezji Obcojęzycznej: "Poezja w językach Szekspira i Puszkina" w Zespole Szkół im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie.

 

Julia recytowała dwa wiersze Jana Brzechwy: "Lion" i "Monkey" w angielskiej wersji językowej, a Bernard utwór Roberta Frosta "The Road Not Taken". Nasi uczniowie świetnie poradzili sobie z bardzo trudnym i ambitnym zadaniem, jakim była interpretacja i recytacja wierszy w języku angielskim. Należy podkreślić, że poziom, jak zawsze na konkursach językowych, był wysoki, a konkurs bardzo prestiżowy.

 

Serdeczne gratulacje dla Bernarda, który zdobył I miejsce w kategorii klas IV-VI w powiecie!!! Warto było więc zadać sobie trud i wziąć udział w konkursie, gdyż oprócz gratulacji, dyplomów i cennych nagród pozostaną miłe wspomnienia i jeszcze większa chęć do zdobywania kolejnych sukcesów językowych.

konkurs ang

 

 


 

Wyniki szkolnego konkursy plastyczno-historycznego dla klas 1-3 na temat świąt majowych:

I. miejsce - Masza Wydra - 2a

II. miejsce - Kamila Rozbicka - 2b i Daniel Cichocki - 1b

III. miejsce - Weronika Kominek - 1a i Lena Szmit - 2b

Wyróżnienia: Nikola Bereda - 2a, Aneta Leś - 2a, Michał Ciok - 2b, Karina Iwanicka - 2a, Emilia Ciszkowska - 3a, Zofia Makos - 3a, Tomasz Paska - 3a i Julia Rek - 3a

 maj

 


 

 

Mistrzem ortografii naszej szkoły jest Bernard Szponar,

który został finalistą XVII Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego "Ortografia na medal"

oraz  otrzymał wyróznienie w X Konkursie Ortograficznym dla Szóstoklasistów,

w którym udział brała również Maja Stępień.

ortografia

 

bernard 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

W szkolnym konkursie na kartkę bożonarodzeniową  bombka

zostali wyłonieni następujący zwycięzcy:

Kategoria klas 1-3:

1. miejsce Iga Bontruk - 2a

2. miejsce Masza Wydra - 2a

3. miejsce Wiktoria Barcz - 2b

wyróżnienie: Małgosia Milewska - 1a i Mateusz Ludwiniak - 2b

Kategoria klas 4-6:

1. miejsce Karolina Kielczyk - 6b

2. miejsce Natalia Wojtyńska - 6b

3. miejsce Jakub Gadomski - 4a

wyróżnienie: Dominika Pławińska - 4a i Małgorzata Ołdak - 6a

wp 20161221 002

 


W VII Międzygminnym Konkursie Ortograficznym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Kałuszynie udzial wzięło dwóch naszych uczniów: Michał Zych - 5a i Bernard Szponar - 6b.ort

Bernard Szponar w eliminacjach międzygminnych zająl II miejsce i zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego.

 

 

 


W szkolnym konkursie literackim "Wiersz o jesieni" , zorganizowanym przez panią Elżbietę Binkowską,

nasze uczennice zajęły następujące miejsca:

I. miejce Adrainna Słowik  - 5b

II. miejsce Gabrysia Cieślak - 4bjesien

III. miejsce Karolina Kosińska - 5a

 

 

 

 

 


W Gminnym Konkursie Matematycznym

2nasi uczniowie odnieśli następujące sukcesy:

w kat. klas IV

III miejsce zajął Albert Zdanowicz - kl. 4b

w kat. klas V

3II miejsce zająl Michał Piekut - kl. 5a

w kat. klas VI

II miejsce zajął Bernard Szponar - kl. 6b

III miejsce zajął Adrian Tkaczyk - kl. 6b

mat


Zwycięzcami szkolnego konkursu piosenki w języku angielskim

zostali ex aequo Aleksandra Sędek i Bernard Szponar.

Uczniowie wyróznieni to: Wiktoria Laskowska, Emilia Ryniewicz, Karolina Bereda, Karolina Kielczyk oraz Dawid Prus.

ang (800x502)

ang1

 


 jablko

Wręczanie nagród w sali gimnastycznej:

jablko1 (2)

Prace naszych uczniów:

jablko prace


 6 października 2016 r.  nasi uczniowie pod opieką pani Renaty Wojdyny pojechali na zawody do Mińska Mazowieckiego.

W Indywidualnych Biegach Przełajowych - etap REGION - odnieśli następujące sukcesy:

Dominik Kaim - 6a - III miejsce

Martyna Wielgo - 6b - XIII miejsce

biagacze


1 października 2016 r. dwie drużyny z naszej szkoły uczestniczyły w Mistrzostwach Powiatowych w Piłce Nożnej o Puchar Starosty Mińska Mazowieckiego Antoniego Jana Tarczyńskiego w Długiej Kościelnej, które zorganizowało Stowarzyszenie "Rozwijamy talenty".

Chłopcy zagrali systemem ligowym, czyli każdy z każdym. Nasze drużyny zwyciężyły w swoich kategoriach wiekowych, czyli w kategorii klas 1-2 oraz klas 3-4. Zarówno młodsza jak i starsza grupa nie przegrała żadnego meczu.

Najlepszym zawodnikiem w kategorii klas 1-2 został wybrany Dawid Kalinowski z klasy 2a, a w kategorii klas 3-4 - Oskar Kopacz z klasy 4b.

Mistrzostwa uświetnił swoją obecnością Michał Żewłakow, który wraz z organizatorami i gośćmi, czyli: Panem Starostą Antonim J. Tarczyńskim, Panem Burmistrzem Halinowa Adamem Ciszkowskim, Panem wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Adamem Laskowskim i Panem Wójtem Gminy Stanisławów Adamem Sulewskim odzaczyli chłopców złotymi medalami, wręczyli dyplomy oraz pamiątkowe puchary.

Serdecznie dziękujemy rodzicom naszych chłopców: L. Kopaczowi, P. Zdanowiczowi, B. Bożym oraz

M. Kalinowskiej za gorący doping i pomoc.

Wyjazd zorganizowała i relację opracowała Pani Hanna Antosiewicz.

pilka1

pilka


 27 września nasi uczniowie pod opieką pani Renaty Wojdyny pojechali na zawody do Mińska Mazowieckiego.

W Indywidualnych Biegach Przełajowych odnieśli następujące sukcesy:

Dominik Kaim - 6a - II miejsce

Ernest Suchocki - 4a - IV miejsce

Martyna Wielgo - 6b - V miejsce

2015/2016


 

 Wielki sukces naszych uczniów!

15 kwietnia odbyły się XVIII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych i Gimnazjów -

Indywidualne Biegi Przełajowe,

w których IV miejsce zajął Dominik Kaim z klasy 5a,

a 32 miejsce zajął Kacper Napora z klasy 6b.

kaim d

Gratulujemy!!!


 6 grudnia 2015 r. w Halinowie pod patronatem stowarzyszenia "Rozwijamy talenty" odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Starosty Mińskiego A. J. Tarczyńskiego. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Albert Zdanowicz, Rafał Nagraba, Igor Cudny, Oskar Kopacz, Bartek Kubuj, Krystain Lesiński i Kamil Stryjek wywalczyli III miejsce. Chłopcy do Stanisławowa przywieźli piękny puchar, brązowe medale i dyplomy.  Wyjatkowym talentem okazał się Albert Zdanowicz, który został najlepszym zawodnikiem tych mistrzostw. Gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów.                                                  (Autor: U. Araszkiewicz)

sport1


Na szczeblu powiatowym w indywidualnych biegach przełajowych

Kacper Napora z kl. 6b zajął 1. miejsca w kategorii klas szóstych,

a Dominik Kaim 5. miejsca w kategorii uczniów klas piątych.

Chłopcy zakwalifikowali się do zawodów na szczeblu rejonowym,

gdzie Dominik Kaim zaqjął 3. miejsca, a Kacper Napora 5.

 


 

2015/2016


 

 10 czerwca 2016 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Stanisławowie pt. "Życie i twórczość Henryka Sienkiewicza".

Nasza drużyna szkolna w składzie: Maja Stępień, Michal Piekut i Bernard Szponar zajęła II miejsce.

sienkieiwcz 2016

 

dylom sienkiewicz


 

angliaDnia 13 kwietnia 2016 r. pod opieką p. A.Muszelik uczniowie: Cezary Śpiewak z kl. IVa i Franciszek Sierhej z kl. Vb reprezentowali naszą szkołę na I Powiatowym Konkursie Master of English Grammar w Szkole  Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim.

Chłopcy mieli okazję zmierzyć się z gramatyką angielską rozwiązując trudny test, po raz pierwszy poza murami własnej szkoły. Może to pierwszy krok do kolejnych sukcesów językowych?! Uczniowie z pewnością zasługują na pochwałę, gdyż dobrze poradzili sobie z wyzwaniem, pokonując stres i wielu konkurentów. Po konkursie czekał słodki poczęstunek, pamiątkowe zdjęcie oraz dyplomy.

ang1 k (2)

ang1 k (1)

 


 

Wyniki konkursu plastycznego gol
„Mój ulubiony piłkarz”

 

I miejsce

Mateusz Ludwinia klasa Ib

II miejsce

Igor Cudny klasa IIIb

III miejsce

Eryk Baczewski klasa VB

 

Pozostali uczestnicy konkursu:

Dawid Górecki klasa IVb

Franek Cieślak klasa Ib

Gabrysia Cieślak klasa IIIb

Karolina Kosińska klasa IVa

Bartek Kubuj klasa IIIb

Aleksandra Janczak klasa Ia

Kuba Zdanowicz klasa Vb

Kacper Czapski klasa IIb

Michał Paszkowski klasa Ia

Wiktor Kubuj klasa Ia

Filip Janczak klasa Ob

 


 

Wyniki konkursu na ozdobę wielkanocnąmaluje

Klasy O-III

I miejsce Daniel Cichocki Oa

II miejsce Karolina Mironiuk klasa IIIa

III miejsce Kamila Rozbicka klasa Ib

Klasy IV-VI

I miejsce

Natalia Wojtyńska klasa Vb

Karolina Kosińska klasa IVa

Sylwia Michta klasa Va

Julia Michta klasa Va

II miejsce

Marta Rokicka klasa Va

Malwina Grudkowska klasa VB

III miejsce

Oliwia Komuda klasa IVb

Magda Gnich klasa Va

 

jajka

 

 

 

 


 

 Szkolny konkurs plastyczny

"Baranek wielkanocny"

Zwycięzcy:

Kategoria klasy 1-3:

I. miejsce - Weronika Gromadowska-2b i Julia Rek-2a

II. miejsce - Kornelia Suchocka-1b

III. miejsce - Wiktoria Gadomska-2b

Kategoria klasy 4-6:

Karolina Kosińska-4a, Maja Pyrzanowska-4a, Karolina Bereda-4a, Julia Michta-5a, Sylwia Michta-5a

DSCF4596

 

 DSCF4510

 


 

Konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka”

Dnia 7 marca w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne konkursu recytatorskiego „Warszawska syrenka”.

Uczniowie występowali w dwóch kategoriach wiekowych klasy I-III klasy IV-VI.

W kategorii klas I-III zwyciężyli: Ola Sędek i Kacper Cichocki z klasy IIIb

W kategorii klas IV-VI zwyciężyły : Karolina Bereda z klasy IVa i Maja Stępień z klasy VB.

 

Dnia 11 marca odbyły się eliminacje gminne w Gminnej Bibliotece Publicznej w Stanisławowie.

Do eliminacji powiatowych z naszej szkoły zakwalifikowała się Aleksandra Sędek z klasy IIIb i to ona będzie reprezentowała naszą gminę w eliminacjach powiatowych w Mińsku Mazowieckim.

20160311 113320

 

 


 

 

Szkolny konkurs gramatyczny z języka angielskiegoanglia

Dnia 28.01.2016. odbył się "Szkolny konkurs gramatyczny z języka  angielskiego."

Zadaniem uczniów z klas IV-VI było rozwiązanie testu
obejmującego zagadnienia z gramatyki języka angielskiego na poziomie kl. IV, V i VI.

Oto Laureaci:
Klasy IV -  Cezary Śpiewak
Klasy V -  Franciszek Sierhej
Klasy VI - Kajetan Kossakowski


Zwycięzcy będą mogli reprezentować naszą szkołę w "Powiatowym Konkursie
Master of English Grammar" w Mińsku Mazowieckim.

Konkurs przygotowala i przeprowadziała p. A. Muszelik

ang1

 


 

Szkolny Konkurs Piosenki w Jęz. Angielskim

Dnia 18.02.2016r. odbył się Szkolny Konkurs Piosenki w Jęz. Angielskim. Zadaniem chętnych uczestników z kl. I-VI było zaśpiewanie wybranej przez siebie piosenki w języku angielskim (ewentualnie z akompaniamentem lub podkładem muzycznym). Pomimo tremy, uczestnicy wykazali się zarówno zdolnościami językowymi jak i muzycznymi.
Oto Laureaci:
I miejsce - Martyna Wielgo, kl. Vb
II miejsce - Daniel Cichocki, kl. IIIb
III miejsce - Aleksandra Kalata, kl. IVb
Wyróżnienie - Adrianna Słowik, kl. IVb

 

Zdobywczyni I miejsca Martyna Wielgo z kl. Vb reprezentowała naszą  szkołę na XXI Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Siennicy dn. 24.02.2016r. Martynka zaśpiewała piosenkę pt. "Can you feel the love tonight" z filmu "Król Lew", otrzymała pamiątkowy kubek oraz dyplom.

Gratulacje!

Szkolny konkurs  przeprowadziła p. Agnieszka Muszelik.

ang


W I Ogólnopolskim Konkursie Historycznym

"KLIO 2015" - Wielcy Polacy

kategoria praca plastyczna

I miejsce w szkole uzyskała Oliwia Kominek

W konkursie wzięli także udział: Maja Stępień, Emilia Gryczka, Mateusz Pasik, Natalia Wojtyńska,

Klaudia Stępień i Franciszek Siehej

IMG 20160129 0002-crop

 


 Wyniki szkolnego konkursu plastycznego

 

"Świąteczna kartka"

Kategoria klas 1-3:

1. miejsce Jakub Gadomski - 3a

2. miejsce Wiktoria Gadomska - 2b

3. miejsce Wiktoria Laskowska - 2a i Iga Bontruk - 1a

Kategoria klas 4-6:

1. miejsce Kacper Ludwiniak - 5b

2. miejsce Natalia Wojtyńska - 5b

3. miejsce Marta Szostak - 5a

kartka 2015

 

 


 

 

W grudniu 2015r. chętni uczniowie mogli wziąć udział w szkolnym  konkursie na ,,List do Św. Mikołaja w jęz. angielskim". Uczniowie  wykonali piękne prace,

w których wykazali się zarówno zdolnościami plastycznymi jak i umiejętnościami językowymi.

Dla wszystkich uczestników Św. Mikołaj :) przygotował upominki, a Laureaci otrzymali nagrody podczas Jasełek szkolnych.

Prace można podziwiać na wystawie, która znajduje się na parterze, obok sekretariatu.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a Laureatom gratulujemy!!!

Wyniki konkursu:
I miejsce - Daria Maślanik, kl. VIb
II miejsce - Martyna Wielgo, kl. Vb
III miejsce - Patrycja Górecka, kl. Vb
III miejsce - Dawid Górecki, kl. IVb

Wyróżnienia:
Natalia Siatkowska, kl. VIb
Magdalena Kaim, kl. VIa
Martyna Gadomska, kl. IVb
Aleksandra Wichrowska, kl. Vb

Konkurs zorganizowała i przeprowadziła p. Agnieszka Muszelik.

list do M2015

 

 


 

 

Sukces naszego ucznia, Dominika Parola z klasy 6A konkurs dominik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dyplom dominik

 

 

 

 


 

 

 

 

olimpus2015

 

 

 


 

omnibus

DSC05529


 Konkurs na wykonanie spódnicy

z okazji "Dnia spódnicy"

Wyniki:

1. miejsce zajęły:

Klaudia Szponar-4a, Małgorzata Nowicka-5a, Weronika Stępień-4b

i Karolina Kosińska-4a (w roli modelki wystąpiła Natalia Bereda)

spodnica

 


 

WYNIKI KONKURSU „DEKORACJA JESIENNNA”

KATEGORIA KLASY I-III

I MIEJSCE

ALEKSANDRA LESIŃSKA KLASA IIIB

II MIEJCSE

GABRYSIA CIEŚLAK KLASA IIIB

III MIEJSCE

MAGDA MICHALAK  KLASA I B

 

KATEGORIA KLASY IV-VI

I MIEJSCE

SYLWIA I JULIA MICHTA KLASA VA

II MIEJSCE

DAWID GÓRECKI   KLASA IVB

MAJA STĘPIEŃ   KLASA VB

III MIEJSCE

BIEŃCZAK NATALIA   KLASA IVB

WYRÓŻNIENIA

NATALIA WOJTYŃSKA KLASA VB

ADRIANNA SŁOWIK KLASA IVB

jesien


 

 

2014/2015


Wyniki konkursu OMNIBUS 2015 r. zorgazniowanego przez SP nr 1 w Mińsku Maz. – etap szkolny:

1.Piotr Wieczorek – 40 p.

2.Damian Rawski – 39 p.

3.Zuzanna Stępień – 36 p.sowa

4.Michał Kruszewski – 35 p.

5.Kamil Wronka – 34 p.

6.Zuzanna Araszkiewicz – 31 p.

7.Krzysztof Kurek – 30 p.

8.Kinga Sierhej – 28 p.

9.Cezary Trąbiński – 27 p.

Do etapu powiatowego zakwalifikował się Piotr Wieczorek z klasy 6B.

 


Wyniki konkursu czytelniczego

„Czy znasz piękny świat baśni Andersena?"

 

I miejsce

Franciszek Sierhej klasa IVb

 

II miejsce

Bernard Szponar klasa IVb

Maja Stępień klasa IVb

 

III miejsce

Natalia Wojtyńska klasa IVb


WYNIKI KONKURSU

 

KARTKA DLA MAMY WYKONANA HAFTEM MATEMATYCZNYM

 

 

 

Kategoria klasy I-III

 

 

 

I miejsce Maja Pyrzanowska klasa IIIa

 

II miejsce Karolina Kosińska klasa IIIa

 

III miejsce Patrycja Biedrzycka klasa IIIa

 

 

 

Kategoria klasy IV-VI

 

 

 

I miejsce Kamila Budna klasa VIb

 

II miejsce Sylwia Michta klasa IVa

III miejsce Julia Michta klasa IVa

 


 

Konkursy zorganizowane z okazji DNIA PATRONA

Konkurs plastyczny "Sienkiewiczowskie obrazy"

1. miejsce Aleksandra Lesińska - 2b

2. miejsce Bernard Szponar - 4b i Damian Rawski - 6a

3. miejsce Mateusz Pasik - 5a i Julia Jankowska - 6a

 

Konkurs "Życie i twórczość H. Sienkiewicza"


1. miejsce Magdalena Krysik - 6b

2. miejsce Zuzanna Araszkiewicz - 6b i Alicja Popławska - 6b

3. miejsce Michał Kruszewski - 6b, Zuzanna Stępień - 6a i Damian Rawski - 6a

 

 


 

Wyniki III Ogólnopolskiego Konkusru Historycznego "Klio 2014" - "Polskie symbole narodowe":

I miejsce w szkole - Kamil Wronka -6a

Dyplomy za udział w konkursie otrzymali:

Oliwia Jachimowicz - 6a, Alicja Adamarek - 6a, Aleksandra Wielgo - 6a, Kinga Sierhej - 6b, Natalia Lesinska - 6b,

Kamila Budna - 6b.

 


 

Wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego - "Konstytucja 3 Maja - wczoraj i dziś":

II miejsce Damian Rawski - 6a

 


 

Wyniki Gminnego Konkursu Historycznego "Jeden z dziesięciu"-

"Konstytucja 3 Maja - Czasy Stanisławowskie":

I miejsce - Damian Rawski - 6a

III miejsce - Zuzanna Stępień - 6a

 


 

Wyniki szkolnego konkursu poetyckiego "Wiersz o wiośnie"

zorganizowanego przez szkolną redakcję "Wieści Szkolnych":

 

I miejsce - Aleksandra Lesińska - 2b i Adrianna Słowik - 3b

II miejsce - Martyna Gadomska - 3b

III miejsce - Karolina Mironikuk - 2a i Zuzanna Kruszewska - 6a

wiersz wiosna

 


 

Wyniki konkursu na koszyczek wielkanocny:

I miejsce

Wiktoria Polkowska - 3b

II miejsce

Patrycja Górecka - 4b

Dawid Górecki - 3b

III miejsce

Karolina Kosińska - 3a

Natalia Bieńczak - 3b

Wyróżnienia:

Natalia Wojtyńska - 4b

Dominika Pisarczyk - 3a

 


 

 

 

Wyniki konkursu pt. "Wiersz o kocie" zorganizowanego przez bibliotekę szkolną z okazji dnia kota:

I miejsce Adrianna Słowik - 3b

II miejsce Aleksandra Lesińska - 2bkoty30

III miejsce Karolina Kosińska - 3a

IV miejsce Paulina Wieczorek - 2b

 

 

 

 

 


 

 Wyniki konkursu zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski na wykonanie ozdoby choinkowej, która wisi na choince szkolnej:

I miejsce

Aleksandra Lesińska 2b

Maja Pyrzanowska 3a

II miejsce

Natalia Wojtyńska 4b

Sylwia Michta 4a

Julia Michta 4a

Aleksandra Kur 3a

III miejsce

Jakub Zdanowicz 4b

Grzegorz Zdanowicz 2b

Malwina Grudkowska 4b

Wyróżnienia:

Zuzanna Kruszewska 6a

Kinga Popławska 6b

Alicja Popławska 6b

Alicja Adamarek 6a

Natalia Bieńczak 3b

Aleksandra Sędek 2b

Pulina Wojtkowska 5a


 W konkursie recytatorskim im. M. Chełmońskiej-Szczepankowskiej w III etapie szkołę reprezentowały:

w kategorii klas 1-3:

Aleksandra Sędek - 2b

w kategorii klas 4-6:

Zuzanna Stępień - 6a

Zuzanna Stępień w tym etapie zajęła II. miejsce

 


 

 W Gminnym Konkursie Recytatorskim im. Michaliny Chełmońskiej-Szczepankowskiej i K. Wojtyły

16 października 2014 r. szkołę reprezentowali:

Klaudia Bereda - 3a, Klaudia Szponar - 3a, Aleksandra Kalata - 3b, Aleksandra Sędek - 2b, Aleksandra Lesińska - 2b, Natalia Sierhej - 2b, Bernard Szponar - 4b, Franciszek Sierhej - 4b, Maja Stępień - 4b, Zuzanna Stępień - 6a, Alicja Adamarek - 6a, Natalia Siatkowska - 5b, Patrycja Gajcy - 5b, Julia Godlewska - 5b, Natalia Musiał - 5b, Martyna Rosa - 5b.

W kategorii klas 1-3

I. miejsce zajęła Aleksandra Sędek

III. miejsce zajęla Karolina Bereda.

W kategorii klas 4-6

I. miejsce zajęła Zuzanna Stępień

 


 

ROK SZKOLNY 2014/2015

 

 

Nasi zwycięzcy w Gminnych Igrzyskach Sportowych dla klas 0-3,

które odbyły się 11 czerwca 2015 r.

I miejsce przedstawiciele oddziałów zerowych:

sportL1

 

III miejsce dla przedstawicieli klas 1-3:

sportL


Wyniki Powiatowych Rozgrywek Grupowych w Piłce Ręcznej, które odbyły się 4 listopada 2014 r. w Jakubowie:

SP nr 5 w Mińsku Mazowieckim-SP Stanisławów 12:5

SP Stansiławów - SP Jakubów 18:5

SP Stanisławów - SP Cisie 5:4

1 miejsce SP nr 5 w Mińsku Mazowieckim

2. miejsce SP Stanisławów

3. miejsce SP Cisie

4. miejsce SP Jakubów

Dużyny, które zajęły dwa pierwsze miejca (SP mińsk Mazowiecki i SP Stanisławów) przechodzą do II etapu.

Naszą drużynę reprezentowali: M. Wieczorek - 6a, P. Nagraba - 6a, Ł. Wojtyński - 6a, K. Kurek - 6a, D. Rawski - 6a, C. Trąbicki - 6b, M. Kruszewski - 6b, K. Napora - 5b, A. Dworzyński - 5b i M. Pasik - 5a.


 

30 września 2014 r. nasi uczniowie wzięli udział w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Mińsku Mazowieckim:

Kacper Napora - 5b - 2. miejsce

Klaudia Stępień - 5a - 6. miejsce

 


10 października 2014 r. Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Mińsku Mazowieckim

Dziewczęta, w składzie: Zuzanna Sierhej, Kinga Sierhej, Karolina Dobrowolska, Natalia Lesińska, Aleksandra Kowalczyk, Zuzanna Stępień, Klaudia Stępień, Anna Kubuj, Patrycja Kielczyk, Dominika Słowik, Martyna Rosa,

zajęły 6. miejsce.

Chłopcy, w składzie: Kacper Napora, Adrian Dworzyński, Dawid Dworzyński, Bartłomiej Zdanowicz, Mateusz Pasik, Cezary Trąbicki, Jakub Płochocki, Przemysław Nagraba, Damian rawski, Dominik Kaim i Mariusz Cudny,

zajęli 8. miejsce.